Ahojte

Tááák. Tohle je neakceptovatelné – taková dlouhá odmlka!

Konečně se Danek odhodlal k tomu, aby mi vyvěsil nový příspěvek na stránky. Tolikrát jsem mu říkala: „Napiš to tam, páč já to zapomenu kde jsme byli, co jsme dělali a co všechno už umím“.

Vážím už 12 kg a jsem velká holka. Umím už skákat, běhat rychleji než kdokoli u nás doma, umím taky utíkat k sousedům (dírou v plotě, ale už tam není-nevím, kde se poděla, asi ji někdo ukrad).

Jsem celá bez sebe, když se naši vrátí domů, učůrávám a každého při uvítání poskáču. Slyšela jsem Danka, jak říkal, že se musí poptat, jak mně to odnaučit. Hm, ale mně to baví a jsem vždycky tak ráda, že si musím skočit. Chodíme na procházky, ale asi málo, protože jsem vžycky jak urvaná z řetězu.

No a taky pojedeme na výstavu, tak se jim tam předvedu jaká jsem hezká holka.

Takže zatím tak, najdeme nějaké fotky a pověsíme na nástěnku. Zatím se mějte a doufám, že brzy nashledanou (či spíš načtenou) :-)

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>