Před víkendem

„Zdravím čtenáře,

tak vám píši několik řádků před nadcházejícím víkendem. Doufám, že už půjdeme na nějako tůrku, nebo aspoň procházku do lesa – už se tam těším jak malá holka. :-)

Tento týden byl celkem zajímavý, mám hotový plot, tak už běhám bez dozoru když se mi chce – na zapískání však vždycky ale přiběhnu.

Včera jsem ztropila trochu větší pozdvižení (stáhla jsem květináč a rozsypanou hlínu pěkně rozšlapala). No, ale přežila jsem to ( nene dostala jsem sice pěkně vyhubováno) a už jsem zase hodná. Hihi – no uvidíme jak dlouho ;-) .

Taky jsem byla u pana doktora (neplánovaně) – pozřela jsem dlouhý provázek a nešel ani tam ani zpátky, však hračku už nemám, páč skončila někde v popelnici.

No a největší zážitek tohoto týdne byla návštěva mojí psí mámy i s páníčky, tak jsme si zařádili na zahradě, pak jsem si chvilku zdřímla  a páníčci si myslím dali čaj a nějaký žbrďolek slivovičky.

Tak se zatím mějte fajn, ahoj.

Aisa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>