Kontrola zdravotního stavu

Dne 12.června jsem byla na zdravotní kontrole kloubů v Ostravě. Měli tam krásnou čekárnu i ordinaci. Byla jsem klidná (no nakonec venku bylo strašné vedro, tak jsem si ani moc vyskakovat nemohla), navíc od večera jsem nejedla ani nepila. Nejdříve mi pan doktor kontroloval nohy při vědomí a … … a to neměl dělat. Nevěděla jsem do čeho jdu a tak mně museli dva lidi držet. Nakonec mně uspali a dělali rentgen kloubů. Výsledek mám: Patelky na jedničce a kyčlíky na áčku, tedy negativní. :-) . Pak jsem z toho zákroku byla ještě dva dny špatná, ale teď už je všechno v pohodě.

Další akce bude klubová výstava v Přerově a potom bonitace v Lednici. Tak uvidíme jak to všechno dopadne a jak se předvedu. Určitě vám pak dám vědět.

Tak zatím ahoj.

2015-06-04 19.26.17

Okolo Frýdku cestička

Dne 9.5.2015 jsem se zúčastnila adrenalinové procházku okolo Frýdku. Procházku režírovali Martin a Katka od Fleka. Bylo tam na 15 dalších pejsků, většina strakačů. Všichni jsme se vyskotačili, vyštěkali, vyvrčeli (hlavně já) a dokonce všichni zúčastnění vyzkoušeli teplotu řeky Ostravice. Naštěstí se nikdo nevykoupal a nemusel se sušit u ohínku, který jsme tedy použili k opečení buřtů.

Na fotogalerii se můžete podívat na následujících odkazech: bibbi a flek.

2015-05-08 15.26.49